Про компанію

Pizza Life – це одна з перших доставок смачної піци та суші у Харкові. Відкриття компанії датується 2009 роком, компанія не стоїть на місці і регулярно доповнює своє меню новими позиціями, але також не забуває і про старих відвідувачів, які давно полюбилися. Ми раді Вас бачити в наших кафе, розташованих в основних районах Харкова, також ми завжди готові врятувати Вас від голоду та, завдяки швидкій доставці по місту, привезти Ваше замовлення на будинок або офіс. Меню нашої мережі поєднує найбільш популярні в Україні кулінарні кухні – японську, італійську, європейську. Втім, приходьте до нас і переконався самі, що ми любимо і цінуємо наших клієнтів. Ласкаво просимо до сім'ї мережі Pizza Life!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pizza Life - это одна из первых доставок вкусной пиццы и суши в Харькове. Открытие компании датируется 2009 годом, компания не стоит на месте и регулярно дополняет свое меню новыми позициями, но также не забывает и о старых давно полюбившихся нашим посетителям. 

Мы рады Вас видеть в наших кафе, расположенных в основных районах Харькова, также мы всегда готовы спасти Вас от голода и, благодаря быстрой доставки по городу, привезти Ваш заказ на дом или офис. Меню нашей сети сочетает в себе наиболее популярные в Украине кулинарные кухни – японскую, итальянскую, европейскую. 

Впрочем приходите к нам и убедителсь сами, что мы любим и ценим наших клиентов.

Добро пожаловать в семью сети Pizza Life!